Elektrik Elektronik

     Elektrik Elektronik Ana Sayfa            Geri                


Tufan Elektronik

Faydalı Bilgiler
Elektrikelektronik.net internet rehberinde çok fazla elektronik ürünleri olan kuruma sahip olduğu bilgiler mevcuttur. Elektrikle ilgili aletler göz önünde bulundurulduğunda yüzlerce mal bulunmaktadır Örnek olarak: Kombine çamaşır yıkama ve kurutma makineleri, Jeton ya da bozuk parayla çalıştırılan telefonlar, parmak izi okuyucusu parmak izi Ses kaydı tutma sistemleri, Elektriksel ekipman ve düzenekler, Uygun bulduğunuz herhangi bir elektronikle ilgili malların satışını yapan firmaya tıkladığınızda tıklanan firmanın nerede nasıl ürünler üretimi mevcut bulunduğunu bakabilirsiniz. Yeri ile faks ve telefon için yazılmış olan verilerindeki farklılaşmalar halinde bazen değişiklikler yapılmaktadır, bir kısım telefon kodlarında yanlışlık olabilir. Amplifier: Bir elektronik sinyalin kuvvetini arttirmak için kullanilir.
erişim (access): Herhangi bir sistemi kullanmaya başlama, örneğin bir elektronik ticaret sistemine bilgisayar üzerinden bağlanarak iletişim kurma.
PIN - Personal Identification Number: Kisisel tanimlama kodu. Pixel: Görüntünün elemanidir, tek bir oynanabilir noktadir.
Compression: Ses ve görüntü sinyallerinin aktarilmasi için gereken band genisliginin azaltilmasini, böylece bir uydu transpozerinin kapasitesini arttirmayi amaçlayan uygulamalari isaret eder.
Transaction Server Environment : Hareket Sunucu Ortamı
External Storage : Dış Saklama Birimi
Clean-Up Update : Temizleme Güncelleştirmesi
Format : Biçim, Biçimlemek
Truetype : Truetype