Elektrik Elektronik

     Elektrik Elektronik Ana Sayfa            Geri                


Alkan Elektronik

Faydalı Bilgiler
Şu an bulunduğunuz internet portalında onbinlerce elektrik elektronik işi yapmış olan firmalara sahip olduğu bilgiler liste halinde bulunmaktadır. Elektronik aletleri listesinde yüzlerce mal bulunmaktadır Örnek vermek gerekirse: Akış ölçüm ekipmanı, Çağrı cihazları için portatif alıcılar, ahşap parke lamine parke Elektrikli olmayan ev aletleri, Sintigrafi cihazları, Seçtiğiniz bir satıcı ada mouse ile tıkladığınızda seçilen şirketin nerede ne tip hırdavat ürünleri satışı mevcut bulunduğunu izleyebilirsiniz. İkamet adresi ile telefon, fax verilerindeki için sık sık düzeltmeler yapılmaktadır, bir kısım faks bilgilerinde yanlışlık mevcut olma ihtimali vardır. gizlilik (privacy): İletişim kuran iki taraf arasındaki yazışmaların üçüncü kişilerden gizli tutulması, veya bir kişiye ait bilgilerin kendisi dışında herkesten gizli tutulması.
Bölüm kodu (Segment code): Bölüm rehberinde tanımlandığı şekilde, her bölümü tek olarak gösteren kod.
Frequency: Periyodik bir isaretin bir saniyedeki tekrarlanma sayisini ifade eder ve birimi hertz Hz'dir. Katlarini belirtmek için kilohertz, megahertz ve gigahertz terimleri kullanilmaktadir.
DTH - Direct-to-Home: "Amerikan Federal Haberlesme Komisyonu" tarafindan uydu televizyon ve yayin endüstrilerine iliskin, uydudan eve yayini ifade eden resmi terim.
Rename : Yeniden Adlandırmak
Continue : Sürdürmek, Sürmek, Devam Etmek
Refresh Rate : Yenileme Hızı
Magnify : Büyütmek
Problem-Oriented Language : Sorun Yönelimli Dil