Elektrik Elektronik

     Elektrik Elektronik Ana Sayfa            Geri                


Yipel Elektronik

Faydalı Bilgiler
Elektronik kalemlerine bakarak hangi firmaların hangi şehirde satış yaptığı listelernebilir. Elektrik elektronikle ilgili aletler arasında yüzlerce ürün vardır Örnek vermek gerekirse: Yıldırımdan koruma ekipmanı, Mikro sistemler, çelik kapı kale kapı Dinamolar, Elektrikli fırınlar, Elektronik elektronik.net sitesine gittiğinizde yazılmış elektrik elektronik malları gruplarından ihtiyacınız olana mouse ile tıkladığınızda o hırdavat mal kalemi listelerine haiz elektrik elektronik ürünleri satma işini gerçekleştiren kurumların ünvanları listelenmektedir. Elektrik işi yapan şirketlerin adres, telefonu faksı ile diğer bilgisi vardır. Mesaj kodu (Message code): Mesaj tipini tanımlayan ve tek olan alfabetik referans (isim).
Smartcard: Dekoder cihazinin içine kullanicinin kendi takabilecegi kredi karti boyutunda, elektronik anahtar ve yeni bilgisayar güvenlik sistemini kullanarak sifre güvenliginin arttirilmasina imkan veren teknoloji.
sayısal noter (digital notary): Bilgisayar ağlarında iletilen bilgileri tarafların isteği ile saklayıp, kendisine başvurulduğunda belgeleyebilen kuruluş.
DVB - Digital Video Broadcasting: Dijital görüntü yayini standardi.
Phone Dialer : Numara Çeviricisi
Online Editing : Çevrimiçi Düzenleme
Generate : Üretmek
Protocol Suite : İletişim Kuralı Paketi
Remainder : Kalan