Elektrik Elektronik

     Elektrik Elektronik Ana Sayfa            Geri                


Ölçer Ticaret

Faydalı Bilgiler
Şu anki web rehberinde pekçok elektronik üreten şirketlere adres ve telefonlar liste halinde vardır. Elektrikli aletleri arasında yüzlerce mal bulunmaktadır Örnek olarak: Entegre devreler içeren kartlar, Fonksiyonel araştırma, kasa nakliye para kasası taşıma Alıcı ya da yükseltici valf ve tüpleri, Yuvarlak su kaynatma ocakları, Ana sayfaya girdiğiniz zaman listelernmiş elektrik elektronik ürünleri gruplarından birine tıkladığınızda tıklanan hırdavat ürünleri gruplarına dahil elektronik malları üretim yapan firmaların ünvanları çıkmaktadır. Elektrik elektronik ürünleri satan şirketlerin ikamet adresi, telefon, fax ve birçok bilgileri mevcuttur. Bandpass filter: Sadece belli bir frekans bölgesini geçiren, onun altinda ve üstündeki frekanslari zayiflatan süzgeç devresi. Beam: Uydu yayin alani.
açık anahtarlı kriptografi (public key cryptography): Her kullanıcıya, sürekli kullanım için biri açık diğeri gizli iki anahtarın verildiği şifreleme/şifre çözme yöntemlerinin tümü. Asimetrik kriptografi ya da çift anahtarlı kriptografi adını da alır.
elektronik veri değişimi-EVD (electronic data interchange-EDI): Standart bir formda yazılmış olan bilgilerin bilgisayarlar arasında aktarımı ve otomatik olarak yorumlanıp işlenebilmesi.
Low Power Satellite: Genellikle 30 watt'dan az güçte RF sinyal yayinlayan uydular için kullanilir.
Pool : Havuz
Quick Fax Viewer : Hızlı Faks Görüntüleyicisi
Timex Data Link Watch Wizard : Timex Data Link Saati Sihirbazı
Follow-Up Flag : İzleme Bayrağı
Document : Belge