Elektrik Elektronik

     Elektrik Elektronik Ana Sayfa            Geri                


Yılmaz Oto Bobinaj Elektrik Aksamı ve Dinamo Çeşitleri

Faydalı Bilgiler
Şu an bulunduğunuz web rehberinde birçok elektronik üreten firmalara adres ve telefonlar liste halinde bulunmaktadır. Elektrikle ilgili aletler arasında binlerce ürün bulunmaktadır Örnek olarak: Makine ve aletlerin elektrikli aksam ve parçalar, Anjiyografi cihazları, masaj koltuğu deri koltuk Eurocheque dağıtım sistemi, Optik telekomünikasyon kabloları, Anasayfaya girdiğinizde listelernmiş elektrik elektronik malları gruplarından birine bastığınızda o hırdavat malları gruplarına dahil ürün satma işini yapan şirketlerin isimleri gösterilmektedir. Elektronik ürünleri satan firmaların adres, telefonu faksı ile diğer bilgileri yer almaktadır. Bandpass filter: Sadece belli bir frekans bölgesini geçiren, onun altinda ve üstündeki frekanslari zayiflatan süzgeç devresi. Beam: Uydu yayin alani.
Bölüm adı (Segment name): Doğal dilde bir ya da daha çok sözcük ile veri bölümü kavramının tanımlanması.
Doküman (Document): Bir verinin üzerine kayıt edildiği, insan ya da makine tarafından okunabilen, (değişmez) veri taşıyıcı.
Elektronik Veri Değişimi (Electronic Data Interchange): Standart bir yapıda bilgisayardan – bilgisayara veri (ticari) transferi.
Disposition : Düzen
Microprocesor Devellopment System (MDS) : Mikroişlemci Geliştirme Sistemi
Advanced Compression : Gelişmiş Sıkıştırma
Descender : Harfin Kuyruğu, Harf Kuyruğu
Guideline : Yönerge