Elektrik Elektronik

     Elektrik Elektronik Ana Sayfa            Geri                


Girginler Elektrik Market

Faydalı Bilgiler
Elektronik mallarına bakarak firmaların hangi şehirde elektrik elektronik malları ürettiği listelernebilir. Elektrik elektronikle ilgili aletler arasında yüzbenlerce mal bulunmaktadır Örneğin: Telekomünikasyon tesisleri, Sayısal kadastro haritaları, serta yatak serta yatak Motorlar için elektrik kablo takımları, Video konferans ekipmanı, Ana sayfaya girdiğinizde orada bulunan elektronik ürün kalemi gruplarından ihtiyacınız olana mouse ile tıkladığınızda seçilen hırdavat mal kalemi gruplarına haiz elektronik ürünleri satışını gerçekleştiren kurumların adları gösterilmektedir. Yeri ile telefon, fax verilerindeki halinde zaman zaman güncellemeler yapılmaktadır, bir kısım telefon kodlarında değişme mevcut olma ihtimali vardır. Combiner: Iki veya daha fazla sinyali birlestirmek için kullanilan alet veya sistem.
zaman damgası (time stamp): Bilgisayar ağlarında iletilen mesajlara eklenen ve mesajın yazıldığı zamanı güvenli olarak belgeleyen damga.
kimlik belirleme (authentication): Herhangi bir servisi almak isteyen birinin, gerçekten de kendi iddia ettiği kişi olduğunun belirlenmesi.
Mesaj (Message): Bilgiyi taşımak üzere planlanmış sıralı (düzenli) karakter serisi onay kurumu-OK (certifying authority-CA): Kişilerin kimliğini güvenli olarak kuruluş.belirleyip elektronik kimlik belgelerini hazırlayan ve anahtar yönetimini sağlayan
Verify : Doğruluğunu Sağlamak
Wafer : Yonga Plakası
Field Selection : Alan Seçimi
Major Unit : Ana Birim
Bottom Tray : Alt Tepsi