Elektrik Elektronik

     Elektrik Elektronik Ana Sayfa            Geri                


Kanber Elektrik

Faydalı Bilgiler
Ürünlere bakarak hangi şirketlerin nerelerde satış yaptıkları listelenerek bakılabilir. Elektronik malları arasında yüzbenlerce gereç vardır Örnek olarak: Elektrotermik mutfak aletleri, Pikaplar, koltuk koltuk Muhafaza kutuları, Marş motorları, İstediğiniz bir elektronikle ilgili malların satışını yapan ada mouse ile tıkladığınızda tıklanan elektronik işi yapanın hangi adreste ne tür satışı olduğunu görebilirsiniz. Elektrik elektronikçi kurumların yeri, telefon, fax ile başka dataları vardır. erişim (access): Herhangi bir sistemi kullanmaya başlama, örneğin bir elektronik ticaret sistemine bilgisayar üzerinden bağlanarak iletişim kurma.
Contrast: Bir resimde beyaz ile siyah arasindaki isik siddet orani.
MPEG - The Moving Pictures Experts Group: 1988'de uydudan, yerden veya kabloyla gönderilecek görüntü, ses ve data sinyallerinin soysal kaynak kodlarini olusturmak ve standartlastirmak üzere kurulan ekip.
gizlilik (privacy): İletişim kuran iki taraf arasındaki yazışmaların üçüncü kişilerden gizli tutulması, veya bir kişiye ait bilgilerin kendisi dışında herkesten gizli tutulması.
Installable File System (IFS) : Yüklenebilir Dosya Sistemi
Data Protection : Veri Koruma
Asymetric Multiprocessing : Bakışımsız Çok İşlemci Kullanımı
Close Box : Kapatma Kutusu
Maximum Number of Secrets : Maksimum Giz Sayısı