Elektrik Elektronik

     Elektrik Elektronik Ana Sayfa            Geri                


Çelik Kardeşler Ticaret

Faydalı Bilgiler
Elektronik mallarına bakarak firmanın nerelerde elektronik malları ürettiği listelenerek bakılabilir. Elektrikle ilgili aletler göz önünde bulundurulduğunda onbinlerce alet vardır Örneğin: Bellek genişletme donanımı, Su sayaçları, veri kasası veri kasası Stomatoloji cihazları, Soba, fırın, ocak ve benzeri elektriksiz ev eşyalarının aksam ve parçaları, Uygun bulduğunuz herhangi bir elektronikle ilgili malların satışını yapan ada tıkladığınızda o elektronik işi yapanın hangi ilçede ne tür satışı olduğunu bakabilirsiniz. Elektrik elektronik ürünleri satışı yapan kurumların adres, telefon, fax ve başka bilgileri mevcuttur. yasal erişim ( lawful access): Devletin, açı anahtarlı bir kriptografik algoritma kullananların gizli anahtarlarına, yasaların gerektirdiği durumlarda ve yargı kararıyla ulaşabilme yetkisi.
kanal (channel): Bilginin bir kullanıcıdan diğerine iletimi için gereken fiziksel iletişim ortamı, örneğin, bilgisayar bağlantısı,telefon kablosu, radyolink ve uydu üzerinden diğer kullanıcıya ulaşan bağlantının tümü.
kapalı bilgisayar ağı (closed computer network): Kullanıcılarından biri olmak için belirli koşulların sağlanması gerektiği, herkese açık olmayan bilgisayar ağları. Örnek: Bankalar ve bankamatikler arasındaki bağlantı.
Db - Decibel: Volüm veya direnç yüzünden sinyal zayiflama miktarinin logaritmik ifadesi olan, sinyalin siddetini gösteren bir analog ölçü birimi.
Tag : Biçim İmi, Yönlendirme İmi, Etiket
Arrange : Düzenlemek
Equipment : Donatım
Display Adapter : Görüntü Bağdaştırıcısı
Flush Right : Sağa Yaslamak